Wij maken gebruik van cookies

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maken wij gebruik van cookies. Door de cookies te accepteren, word je herkend. Zo kunnen we onze website afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren en kunnen we je relevante informatie en advertenties laten zien. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid. Door gebruik te maken van deze website of door hiernaast op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Ik ga akkoord

MTB TRAIL AWARDS ’19

Gepost op 19 september 2019 door: Rob

Zet Hellendoorn op nr. 1 voor de MTB TRAIL AWARDS ’19!

De vrijwilligers van Fiets Tour Club CC75 Nijverdal/Hellendoorn bouwen, repareren en onderhouden de geliefde MTB-routes in onze Gemeente.

Help onze vrijwilligers door je waardering uit te spreken voor hun werkzaamheden via de MTB Trail Awards 2019.

Door te kiezen voor de MTB route “Hellendoorn – Overijssel – 17km” (de paarse route) als mooiste route van Nederland, worden onze vrijwilligers in het zonnetje gezet en winnen ze wellicht zelfs “De Gouden Schop”.

Jouw steun wordt bijzonder gewaardeerd! Zet nu de vrijwilligers van Nijverdal/Hellendoorn op nr. 1 en stem op “Hellendoorn – Overijssel – 17km” via deze link: http://www.mtbtrailawards.com/Stem.html

De MTB Trail Awards is een overkoepelende en onafhankelijke organisatie met als missie het bevorderen van de aanleg van MTB trails in Nederland. MTB Trail Awards zet zich in voor de erkenning van vrijwilligers en regionale baanbouwers. MTB Trail Awards zijn een jaarlijks evenement, waarbij op basis van een verkiezing winnaars worden geselecteerd. Voor meer informatie zie: http://www.mtbtrailawards.com

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×